Program partnerski

Agencje reklamowe, drukarnie, małe poligrafia
Agencjom reklamowym, a także drukarniom proponujemy współpracę w ramach programu partnerskiego. Wystarczy zarejestrować się w drukarni internetowej, przesłać na adres biuro@twojadrukarnia.online dokumenty poświadczające rodzaj prowadzonej działalności:
  • NIP,
  • REGON,
  • Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej)
W ciągu 24 godzin do konta zostanie przypisany atrakcyjny rabat. Jeśli zapiszesz się także do newslettera (nie martw się, nie wysyłamy go zbyt często), otrzymasz rabat o wyższej wartości.

Przedsiębiorstwa
Pozostałym Klientom także proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wysokość rabatów zależy od wielkości obrotów - im większy obrót, tym większy rabat na wszystkie nasze produkty, a także druki wyceniane indywidualnie.

Instytucje non-profit
Instytucje, organizacje i fundacje charytatywne lub niedochodowe mogą korzystać z atrakcyjnego rabatu na cały asortyment i przez cały okres współpracy. Warunkiem uzyskania upustów i możliwości skorzystania z kredytu kupieckiego jest rejestracja w sklepie i przesłanie na adres mailowy skanów dokumentów poświadczających status organizacji. Rabat zostanie przypisany do konta w ciągu 24 godzin od przesłania skanów dokumentów.

Kredyt kupiecki
Szkoły, urzędy i jednostki administracji, a także rzetelni Klienci liczyć mogą także na kredyt kupiecki.
 
Współpracujmy i rozwijajmy się razem!
powered by iwarePRINT