Program partnerski

Agencje reklamowe, drukarnie, małe poligrafia

Agencjom reklamowym, a także drukarniom proponujemy współpracę w ramach programu partnerskiego. Wystarczy zarejestrować się w drukarni internetowej, przesłać na adres info@kikaart.pl dokumenty poświadczające rodzaj prowadzonej działalności:

  • NIP,
  • REGON,
  • Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej)

W ciągu 24 godzin do konta zostanie przypisany atrakcyjny rabat. Jeśli zapiszesz się także do newslettera (nie martw się, nie wysyłamy go zbyt często), otrzymasz rabat o wyższej wartości.


Przedsiębiorstwa

Pozostałym Klientom także proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wysokość rabatów zależy od wielkości obrotów - im większy obrót, tym większy rabat na wszystkie nasze produkty, a także druki wyceniane indywidualnie.


Instytucje non-profit

Instytucje, organizacje i fundacje charytatywne lub niedochodowe mogą korzystać z atrakcyjnego rabatu na cały asortyment i przez cały okres współpracy. Warunkiem uzyskania upustów i możliwości skorzystania z kredytu kupieckiego jest rejestracja w sklepie i przesłanie na adres mailowy skanów dokumentów poświadczających status organizacji. Rabat zostanie przypisany do konta w ciągu 24 godzin od przesłania skanów dokumentów.


Kredyt kupiecki

Szkoły, urzędy i jednostki administracji, a także rzetelni Klienci liczyć mogą także na kredyt kupiecki.

 

Współpracujmy i rozwijajmy się razem!

powered by iwarePRINT