Terminy realizacji

Maksymalny czas realizacji zamówienia podany jest obok ceny na stronie produku. Jeśli składasz kilka zamówień w jednym koszyku, wówczas zamówienia zostaną wysłane w kilku przesyłkach, w zależności od terminów realizacji poszczególnych produktów.
Ostateczny termin zostanie potwierdzony mailowo po zaakceptowaniu plików do druku, a także zaksięgowaniu płatności. Pierwszym dzień realizacji to dzień następujący po dniu zaakceptowania plików do druku przez grafika drukarni i zaksięgowaniu płatności.
Zamówienia wysyłane są bezpośrednio po ich realizacji, tzn. mogą występować sytuacje, że zamówienia zostaną wysłane wcześniej niż potwierdzony czas realizacji.
Termin realizacji oznacza dzień skompletowania przesyłki i przekazania jej kurierowi. Czas dostawy przesyłki przez kuriera to przeważnie 3 do 5 dni roboczych. 99% przesyłek dociera już następnego dnia roboczego.

Jeśli potrzebujesz produkt szybciej niż wskazuje na to informacja w systemie, skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 531 09 09 59) lub mailowo (biuro@twojadrukarnia.online), a my sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli będzie możliwość przyspieszenia terminu realizacji, wyślemy Twoje zamówienie wcześniej. Usługa przyspieszenia terminu realizacji jest darmowa. 
powered by iwarePRINT